WYPRZEDAŻ

Przyjdź do wybranej galerii Loox i zapytaj o towar w cenach wyprzedażowych.

Druga para za 1 zł

Myślisz o drugiej parze okularów korekcyjnych? Teraz to idealny moment na taki zakup. Teraz wszystkich salonach Loox- Galeria Optyki od 27 grudnia ruszamy z promocją: Druga para za 1PLN.

Johnson&Johnson + Kosmetyki Neutrogena

Przygotowaliśmy dla was niezwykłą ofertę. Kup w naszym salonie, dwa opakowania soczewek kontaktowych TrueEye lub Oasys, a otrzymasz krem do rąk Neutrogena gratis.

OKULARY MARKI POLAROID ZA 199 ZŁ

Specjalnie dla fanów marki Polaroid oraz dla osób poszukujących nowych okularów przeciwsłonecznych na jesienne i słoneczne dni przygotowaliśmy specjalną ofertę.

PROMOCJA SOCZEWEK „3+1” ILOOX PREMIUM

Uwielbiasz soczewki kontaktowe? W pracy i w domu używasz okularów korekcyjnych, ale są sytuację, że potrzebujesz zdjąć okulary. Uprawiasz sport, szykujesz się na przyjęcia lub lubisz mieć zawsze możliwość wyboru ?

Zapoznaj się z naszą najnowszą, 1 -dniową soczewką silikonowo-hydrożelową!

KARTY PODARUNKOWE

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe dla Twoich bliskich. Karta podarunkowa Loox - Galeria Optyki, to idealny prezent dla najbliższych Ci osób. Odwiedź salon Loox- Galeria Optyki i zakup jedną z kart podarunkowych o wartości 100 PLN, 200 PLN, 500 PLN.

promo3

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe LOOX upoważniają między innymi do stałej, zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Poznaj korzyści jakie przysługują posiadaczom naszych kart.