Guess za 399 zł

Guess w znacznie lepszych cennach w Loox - Galeria Optyki. Od 1 lipca przygotowaliśmy dla Państwa nie zwykłą niespodziankę. Oprawy marki Guess , tylko u nas otrzymasz już za 399 PLN.

Mistrzowska Wyprzedaż

Atrakcyjna oferta dla fanów okularów. Od 16 czerwca ruszamy z MISTRZOWSKĄ WYPRZEDAŻĄ w salonach Loox - Galeria Optyki na terenie całej Polski.

Twój wiek = Twój rabat + 110zł

Wrzesień z Loox Galerią Optyki. Wrzesień to idealny czas na nowe okulary korekcyjne. Dlatego Loox- Galeria Optyki , przygotowała dla Was PROMOCJE DLA KAŻDEGO!

Miesiąc z marką Christian Dior

Dla miłośników marki DIOR ! W tym miesiącu przygotowaliśmy promocję -20% z marką Dior.

Promocja Iloox Professional

Soczewki kontaktowe iLOOX to soczewki nowej generacji, które w odróżnieniu od zwykłych soczewek nie wysychają i odznaczają się najwyższym komfortem noszenia każdego dnia. A teraz nowa promocja ! Przy zakupie opakowania 3 sztuk soczewek jednodniowych iLOOX Professional, 4 opakowanie otrzymujesz za darmo !

OKULARY MARKI POLAROID ZA 229 ZŁ

Specjalnie dla fanów marki Polaroid oraz dla osób poszukujących nowych okularów przeciwsłonecznych na jesienne i słoneczne dni przygotowaliśmy specjalną ofertę.

KARTY PODARUNKOWE

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe dla Twoich bliskich. Karta podarunkowa Loox - Galeria Optyki, to idealny prezent dla najbliższych Ci osób. Odwiedź salon Loox- Galeria Optyki i zakup jedną z kart podarunkowych o wartości 100 PLN, 200 PLN, 500 PLN.

promo3

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe LOOX upoważniają między innymi do stałej, zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Poznaj korzyści jakie przysługują posiadaczom naszych kart.