Miesiąc z marką

Jesteś łowcą rabatów? Szukasz niebanalnej, markowej oprawy lub okularów przeciwsłonecznych? Jesteś fanem domu mody Christiana Diora? Mamy dla Ciebie wyjątkową promocje!

TWÓJ WIEK = TWÓJ RABAT + 110 ZŁ

Jesteś łowcą rabatów? Taka okazja nie może Cię ominąć! W sieci salonów LOOX Galeria Optyki przyznajemy tyle rabatu na zakup pełnej pary okularów, ile wynosi Twój wiek * i dokładamy do tego jeszcze 110zł! Z naszą promocją startujemy już od 1 września.

Wyprzedaż

Kolejny etap wyprzedaży trwa! Absolutny zawrót głowy, nie zwlekaj już dziś wybierz się do naszego salonu i ogarnij najlepszą promocje w Polsce!

OKULARY MARKI POLAROID ZA 199 ZŁ

Specjalnie dla fanów marki Polaroid oraz dla osób poszukujących nowych okularów przeciwsłonecznych na jesienne i słoneczne dni przygotowaliśmy specjalną ofertę.

PROMOCJA SOCZEWEK „3+1” ILOOX PREMIUM

Uwielbiasz soczewki kontaktowe? W pracy i w domu używasz okularów korekcyjnych, ale są sytuację, że potrzebujesz zdjąć okulary. Uprawiasz sport, szykujesz się na przyjęcia lub lubisz mieć zawsze możliwość wyboru ?

Zapoznaj się z naszą najnowszą, 1 -dniową soczewką silikonowo-hydrożelową!

promo3

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe LOOX upoważniają między innymi do stałej, zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Poznaj korzyści jakie przysługują posiadaczom naszych kart.