Twój Wiek=Twór Rabat +110zł

Marzec ogłaszamy miesiącem promocji Twój wiek = Twój rabat +110 PLN. Przyjdź do wybranego salonu Loox- Galeria Optyki i skorzystaj z naszego rabatu.

Miesiąc z marką Carolina Herrera

- 20% na oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne marki Carolina Herrera ! Tylko w sieci salonów Loox- Galeria Optyki , odbierz 20% rabatu na oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne marki Carolina Herrera.

Promocja Iloox Professional

Soczewki kontaktowe iLOOX to soczewki nowej generacji, które w odróżnieniu od zwykłych soczewek nie wysychają i odznaczają się najwyższym komfortem noszenia każdego dnia. A teraz nowa promocja ! Przy zakupie opakowania 3 sztuk soczewek jednodniowych iLOOX Professional, 4 opakowanie otrzymujesz za darmo !

OKULARY MARKI POLAROID ZA 199 ZŁ

Specjalnie dla fanów marki Polaroid oraz dla osób poszukujących nowych okularów przeciwsłonecznych na jesienne i słoneczne dni przygotowaliśmy specjalną ofertę.

KARTY PODARUNKOWE

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe dla Twoich bliskich. Karta podarunkowa Loox - Galeria Optyki, to idealny prezent dla najbliższych Ci osób. Odwiedź salon Loox- Galeria Optyki i zakup jedną z kart podarunkowych o wartości 100 PLN, 200 PLN, 500 PLN.

promo3

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe LOOX upoważniają między innymi do stałej, zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Poznaj korzyści jakie przysługują posiadaczom naszych kart. 

WYPRZEDAŻ - KOŃCÓWKA SERII

Ostatni czas wielkiej wyprzedaży !
Ostatni moment wielkiej wyprzedaży w salonach Loox- Galeria Optyki. Wybranych modele opraw okularowych w znacznie niższych cenach. Oprawy korekcyjne nawet za 99 PLN. Zapraszamy do salonów Loox- Galeria Optyki. Więcej o wielkiej wyprzedaży w jej regulaminie.