TWÓJ WIEK = TWÓJ RABAT + 110 ZŁ

Jesteś łowcą rabatów? Taka okazja nie może Cię ominąć! W sieci salonów LOOX Galeria Optyki przyznajemy tyle rabatu na zakup pełnej pary okularów, ile wynosi Twój wiek * i dokładamy do tego jeszcze 110zł! Z naszą promocją startujemy już od 1 września.

Witaj Szkoło!!!

Zbliża się czas powrotu do szkoły i dlatego przygotowaliśmy dla was ofertę. Odwiedź salony Loox- Galeria Optyki i skorzystaj z akcji promocyjnej ,, Powrót do szkoły''! Rabat 100 złotych na okulary korekcyjne nie tylko dla uczniów i studentów, ale również dla rodziców.

Wyprzedaż

Kolejny etap wyprzedaży trwa! Absolutny zawrót głowy, nie zwlekaj już dziś wybierz się do naszego salonu i ogarnij najlepszą promocje w Polsce!

Soczewki Acuvue 1-Day TruEye oraz Acuvue Oasys

to najnowszej generacji soczewka jednoogniskowa, wyprodukowana przez światowego producenta soczewek kontaktowych Johnson&Johnson. To pierwsze silikonowo -hydrożelowe soczewki kontaktowe, wykonane z najlepszych materiałów przy zaawansowanej technologii. Dzięki wykorzystaniu technologii hydraclear oraz Naraficonu A, łączy w sobie przepuszczalność tlenu nawet do 98% oraz wysoki stopień nawodnienia soczewki.

OKULARY MARKI POLAROID ZA 199 ZŁ

Specjalnie dla fanów marki Polaroid oraz dla osób poszukujących nowych okularów przeciwsłonecznych na jesienne i słoneczne dni przygotowaliśmy specjalną ofertę.

PROMOCJA SOCZEWEK „3+1” ILOOX PREMIUM

Uwielbiasz soczewki kontaktowe? W pracy i w domu używasz okularów korekcyjnych, ale są sytuację, że potrzebujesz zdjąć okulary. Uprawiasz sport, szykujesz się na przyjęcia lub lubisz mieć zawsze możliwość wyboru ?

Zapoznaj się z naszą najnowszą, 1 -dniową soczewką silikonowo-hydrożelową!

promo3

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe LOOX upoważniają między innymi do stałej, zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Poznaj korzyści jakie przysługują posiadaczom naszych kart.