Dzień Matki

WSZYSTKO DLA NASZYCH MAM – CZYLI „DZIEŃ MATKI” W SALONACH LOOX GALERIA OPTYKI Dzień Matki to wyjątkowe święto dla nas wszystkich. Dzień, w którym możemy podziękować mamie za miłość, opiekę i wkład włożony w nasze wychowanie. W naszych salonach nie zapominamy o najważniejszej kobiecie, w życiu każdego człowieka i przygotowaliśmy się do tego święta.

TWÓJ WIEK = TWÓJ RABAT + 110 ZŁ

 

Oprawki światowych producentów od 99 zł

 

Krople do oczu Comfort Drops za 1 zł

 

Promocja Płyn Hy-Care

 

Promocja Iloox Professional

Soczewki kontaktowe iLOOX to soczewki nowej generacji, które w odróżnieniu od zwykłych soczewek nie wysychają i odznaczają się najwyższym komfortem noszenia każdego dnia. A teraz nowa promocja ! Przy zakupie opakowania 3 sztuk soczewek jednodniowych iLOOX Professional, 4 opakowanie otrzymujesz za darmo !

Program lojalnościowy iLOOX - CONTACT PLUS

Program Contact Plus ma na celu ułatwienie klientowi zakupu soczewek kontaktowych.

KARTY PODARUNKOWE

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe dla Twoich bliskich. Karta podarunkowa Loox - Galeria Optyki, to idealny prezent dla najbliższych Ci osób. Odwiedź salon Loox- Galeria Optyki i zakup jedną z kart podarunkowych o wartości 100 PLN, 200 PLN, 500 PLN.

promo3

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe LOOX upoważniają między innymi do stałej, zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Poznaj korzyści jakie przysługują posiadaczom naszych kart.