Druga para za 50%

Wiosenne promocja - Druga Para za 50%. Myślisz o drugiej parze okularów korekcyjnych? Teraz to idealny moment na taki zakup. Wszystkich salonach Loox- Galeria Optyki od 1 maja ruszamy z promocją: Druga para za 50%.

Miesiąc z marką Chloe

Ten wiosenny miesiąc, należy rozpocząć kolejną promocją. Miesiąc majowy z marką Chloe, to okazja do zakupu okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych marki Chloe z 20% rabatem.

Promocja Iloox Professional

Soczewki kontaktowe iLOOX to soczewki nowej generacji, które w odróżnieniu od zwykłych soczewek nie wysychają i odznaczają się najwyższym komfortem noszenia każdego dnia. A teraz nowa promocja ! Przy zakupie opakowania 3 sztuk soczewek jednodniowych iLOOX Professional, 4 opakowanie otrzymujesz za darmo !

OKULARY MARKI POLAROID ZA 199 ZŁ

Specjalnie dla fanów marki Polaroid oraz dla osób poszukujących nowych okularów przeciwsłonecznych na jesienne i słoneczne dni przygotowaliśmy specjalną ofertę.

KARTY PODARUNKOWE

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe dla Twoich bliskich. Karta podarunkowa Loox - Galeria Optyki, to idealny prezent dla najbliższych Ci osób. Odwiedź salon Loox- Galeria Optyki i zakup jedną z kart podarunkowych o wartości 100 PLN, 200 PLN, 500 PLN.

promo3

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe LOOX upoważniają między innymi do stałej, zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Poznaj korzyści jakie przysługują posiadaczom naszych kart. 

WYPRZEDAŻ - KOŃCÓWKA SERII

Ostatni czas wielkiej wyprzedaży !
Ostatni moment wielkiej wyprzedaży w salonach Loox- Galeria Optyki. Wybranych modele opraw okularowych w znacznie niższych cenach. Oprawy korekcyjne nawet za 99 PLN. Zapraszamy do salonów Loox- Galeria Optyki. Więcej o wielkiej wyprzedaży w jej regulaminie.