Kariera w Galerii Optyki Loox

Nasze wartości

Galeria Optyki Loox to niezwykle przyjazne miejsce dla naszych pracowników.

Wspólnie dbamy o to żeby praca powodowała uśmiech u naszych pracowników, gdyż zadowolona załogo to zadowolony Klient. W pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają na osiągnięcie sukcesu i satysfakcji.

Chciałbyś pracować u nas, a nie masz wykształcenia?

W salonach LOOX pracują profesjonaliści – optometryści, optycy, menadżerowie, asystenci sprzedaży. Wszyscy pracownicy, niezależnie od stanowiska są nieustannie szkoleni, co pozwala na podnoszenie jakości obsługi naszych Klientów. Jeśli chciałbyś pracować w salonie LOOX a nie masz wykształcenia optycznego, żaden problem !! Cykl naszych szkoleń zapewni Ci wiedzę, a praca z doświadczonym zespołem pozwoli na szybkie wdrożenie.
Jeśli pracowałeś wcześniej w salonie optycznym chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Osoby z doświadczeniem także są mile widziane w naszym zespole.

Myślisz o otwarciu salonu optycznego?

Jeśli myślisz o otwarciu salonu optycznego nie mogłeś trafić lepiej. Większość salonów LOOX to salony franczyzowe. Współpraca z franczyzodawcą odbywa się w przyjaznej atmosferze i na przejrzystych zasadach.

Rekrutacja

Cały czas poszukujemy nowych pracowników do nowo otwierających się salonów. Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Sprzedawca, Optometrysta lub Menager Salonu w konkretnym mieście kliknij tutaj

Etapy rekrutacji:

Etap I – list motywacyjny i CV – czekamy na te dwa dokumenty od Ciebie. Osoby, które chciały by podjąć pracę w naszych salonach powinny posiadać określone cechy charakteru: łatwość nawiązywania kontaktu, umiejętność słuchania, przyjazne nastawienie do Klientów, zainteresowanie modą i aktualnymi trendami

Etap II – rozmowa kwalifikacyjna – zaprosimy na nią wybranych przez nas kandydatów. Rozmowę przeprowadza osoba zajmująca się rekrutacją i manager salonu.

Etap III – wstępne szkolenie – niezależnie od posiadanej wiedzy optycznej wszyscy nowi pracownicy obowiązkowo przechodzą nasze wewnętrzne szkolenie, na którym min. są przedstawiane standardy pracy w salonach LOOX.

Etap III.2 – tygodniowe szkolenie w jednym z salonów LOOX. Szkolenie to ma na celu pokazanie organizację pracy najlepszych salonów w Polsce.

Etap IV – szkolenie z technik sprzedaży – prowadzi je dla nas jedna z najlepszych w Polsce firm consultingowych. Szkolenie z technik sprzedaży jest obowiązkowe dla wszystkich sprzedawców, managerów i optometrystów.

Etap V – szkolenie managerskie – managerem może zostać każdy osoba, która wcześniej pracowała na podobnym stanowisku lub zgromadziła doświadczenie jako sprzedawca w salonie LOOX

Etap VI – franczyza – franczyzobiorcami są managerowie, którzy pracowali w salonie LOOX, jest to naturalny proces. Zdobyte doświadczenie zawodowe i przebyte szkolenia pozwalają na rozpoczęcie własnego biznesu.

Korzyści pracy w salonach Loox Galeria Optyki

  • Praca w dobrej atmosferze z młodymi wykształconymi ludźmi
  • Możliwość rozwoju osobistego nie tylko w ramach stanowiska pracy.
  • Możliwość awansu zawodowego.
  • Praca z najlepszym sprzętem optometrycznym i okulistycznym.
  • Praca z najnowszymi systemami centracji.
  • Indywidualny system premiowy.
  • Możliwość prowadzenia własnego salonu optycznego.

Oferty pracy

Chcesz aplikować? Wyślij swoje zgłoszenie na adres: kadry@jawro.com