Karty lojalnościowe Loox

Karta lojalnościowa Gold

Karta lojalnościowa LOOX GOLD upoważnia między innymi do stałej, 10% zniżki na wszystkie produkty i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce.
Dodatkowo posiadaczom karty LOOX GOLD przysługuje darmowy serwis okularów nabytych w naszych sklepach. Karta ta oferowana jest stałym Klientom Galerii LOOX, dając im wiele korzyści i rabatów przy kolejnych zakupach.

Dlaczego warto korzystać z Karty LOOX GOLD?

Karta LOOX GOLD uprawnia do:

  • 10% rabatu na wszystkie produkty i usługi.
  • darmowego serwisu okularów.

Jak zostać posiadaczem karty LOOX GOLD?

Każdy Twój zakup w naszej sieci jest zapisywany na Twoim koncie Klienta. Jeżeli łączna kwota zakupów przekroczy
5 tys. zł, automatycznie otrzymasz kartę LOOX GOLD. Szczegóły dotyczące Karty LOOX GOLD znajdą Państwo w regulaminie.

Karta lojalnościowa Platinum VIP

Karta LOOX Platinum VIPKarta LOOX PLATINUM VIP jest oferowana najbardziej zaufanym Klientom naszych salonów i upoważnia ona między innymi do stałej, 20% zniżki na wszystkie towary i usługi oferowane w salonach Galerii LOOX w całej Polsce. Ponadto karta ta daje możliwość darmowego badania wzroku oraz serwisu okularów. Posiadacz Karty LOOX PLATINUM VIP może również wskazać znajomą osobę, która na jego życzenie otrzyma od nas Kartę LOOX GOLD.

Dlaczego warto korzystać z Karty LOOX PLATINUM VIP?

Karta LOOX PLATINUM VIP uprawnia do:

  • 20% rabatu na wszystkie produkty i usługi Galerii LOOX
  • bezpłatnego badania wzroku,
  • darmowego serwisu okularów
  • możliwości wskazania znajomego, który otrzyma kartę LOOX GOLD.

Jak zostać posiadaczem karty LOOX PLATINUM VIP?

Każdy Twój zakup w naszej sieci jest zapisywany na Twoim koncie Klienta. Jeżeli łączna kwota zakupów przekroczy 30 tys. zł, dołączysz do grona naszych wyróżnionych Klientów i otrzymasz w zamian kartę LOOX PLATINUM VIP – gwarantującą liczne przywileje. Szczegóły dotyczące Karty LOOX PLATINUM VIP znajdą Państwo w regulaminie.

Zostań posiadaczem Karty LOOX i korzystaj z rabatu na nasze produkty i usługi oraz z innych korzyści, które oferuje karta lojalnościowa!