Badania w Galerii Loox

Umów się na badanie wzroku

Z uwagi na troskę o naszych Klientów wyposażyliśmy gabinety w naszych salonach w sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie precyzyjnych badań ostrości widzenia. Na podstawie których możemy wykonać okulary spełniające wygórowane wymagania naszych Klientów.

Jak przebiega badanie ostrości wzroku?

Od samego początku funkcjonowania naszych salonów rygorystycznie realizujemy wysokie standardy badania. Na pierwszym etapie odbywa się ocena przedniego odcinka oka w celu ogólnego określenia stanu powiek, spojówek oraz w celu zidentyfikowania zaćmy. Następnie przechodzimy do badania ostrości widzenia na dal, które wg naszych procedur musi zakończyć się balansem akomodacji wykonywanym za pomocą pryzmatów lub testów polaryzacyjnych. Następnie przechodzimy do określenia ostrości widzenia do czytania (na krótką odległość) tutaj posługujemy się testem Wilmsa który pozwala na precyzyjne ustalenie dodatku. Jeśli nasi klienci nie potrzebują jeszcze okularów do czytania określamy wielkość wsparcia do akomodacji po to by praca przy komputerze była mniej męcząca i bardziej efektywna.

Co po badaniu ostrości wzroku?

Dopiero po wykonaniu kompletnego badania możemy zaproponować naszym Klientom indywidualne rozwiązanie korekcji wady wzroku. Jeśli aktywnie pracują i potrzebują okularów do czytania dobierzemy okulary progresywne lub biurowe, tylko po to aby komfort pracy był jak najwyższy. W samochodzie większy komfort jazdy będą dawały okulary stworzone specjalnie dla kierowców, podczas uprawiania sportu najlepsze będą soczewki kontaktowe a latem przeciwsłoneczne okulary z korekcją wady wzroku i oczywiście filtrem UV. Duże wady wzroku nie stanowią dla naszych specjalistów żadnego problemu, mogą zostać skorygowane okularami lub soczewkami kontaktowymi.

Tak więc każdy Klient to inne potrzeby, przyzwyczajenia, nawyki dlatego każde badanie przebiega zgodnie z procedurami ale indywidualnie. Tylko takie podejście, gwarantuje 100% sukcesu i odróżnia nowoczesny salon optyczne od standardowych salonów konkurencji.

Wybierz miasto najbliższe Twojemu miejscu zamieszkania i dowiedz się więcej o naszych salonach oraz oferowanych oprawkach i okularach przeciwsłonecznych:

* Bezpłatne badanie wzroku przysługuje przy wykonaniu kompletnej pary okularów korekcyjnych.