Optyk Gorzów Wlkp.

Salon LOOX Galeria Optyki w Galerii Handlowej Nova Park na ul. Przemysłowej 2 w Gorzowie Wielkopolskim to profesjonalny salon optyczny wykorzystujący najnowsze osiągnięcia w branży optycznej. Bogaty asortyment tego salonu i przemiła obsługa sprawią, że szybko wybiorą w nim Państwo oprawki do okularów, które odmienią Państwa wygląd i odświeżą wyraz twarzy. LOOX Galeria Optyki w Gorzowie Wielkopolskim oferuje również nowoczesne soczewki kontaktowe różnych marek.

ADRES

ul. Przemysłowa 2,
66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel. 95 714 00 96, 797 001 407
Email: looxgaleria.gorzow@gmail.com
Menedżer: Rafał Łoboda

Godziny otwarcia:
Pn-Sb: 9:00- 21:00,
Nd: 10:00 – 20:00

JAK NAS ZNALEŹĆ?

  • parter
Co oferujemy?
W naszym salonie optycznym w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy:
  • profesjonalne badanie ostrości wzroku,
  • ogromny wybór markowych modeli oprawek do okularów i okularów przeciwsłonecznych najnowszych, światowych kolekcji, w tym: Carrera, CH Carolina Herrera, Avanglion, CK Calvin Klein, Ermenegildo Zegna, Escada, Furla, Police, Tommy Hilfiger, Harley Davidson, Silhouette, Polaroid.
  • indywidualnie dobrane do każdego pacjenta soczewki okularowe, zbudowane z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii optymalizacyjnych
  • bogaty asortyment soczewek kontaktowych dziennych i miesięcznych, w tym również wysokiej klasy soczewki kontaktowe iLOOX.