Optyk Ostrów Wlkp – Ostrovia

Salon LOOX Galeria Optyki w Ostrowie Wielkopolskim zlokalizowany jest w centrum handlowym Galeria Ostrovia – pierwszym wielkopowierzchniowym obiekcie handlowym w tym mieście. Salon jednocześnie znajduje się w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Ostrowie Wielkopolskim, głównie przez poszukiwaczy mody i dobrego stylu. Z pewnością Nasz Salon to obowiązkowe miejsce dla każdego kto ceni miłą i profesjonalną obsługę, a także dobór okularów do indywidualnych potrzeb. Przyjdź a na pewno sie nie zawiedziesz!

ADRES

ul. Kaliska 120, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. 62 738 96 60, 519 326 824
Email: looxostrovia@gmail.com
Menedżer: Agnieszka Węcławiak

Godziny otwarcia:
Pn-Sb: 9:00- 21:00


Co oferujemy?
W naszym salonie optycznym w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy:
  • profesjonalne badanie ostrości wzroku,
  • ogromny wybór markowych modeli oprawek do okularów i okularów przeciwsłonecznych najnowszych, światowych kolekcji, w tym: Tom Ford, Dior, Gucci, Max Mara, Jimmy Choo, Furla,CH Carolina Herrera, Tous, Hugo Boss, Hugo, Marc Jacobs,Tommy Hilfiger, Guess, Guess by Marciano, Polaroid, Chloé, Kaleos, Harley Davidson, Carrera, Timberland. 
  • indywidualnie dobrane do każdego pacjenta soczewki okularowe, zbudowane z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii optymalizacyjnych
  • bogaty asortyment soczewek kontaktowych dziennych i miesięcznych, w tym również wysokiej klasy soczewki kontaktowe iLOOX.
  • pomiar centracji wykonywany najwyższej klasy systemem iPad, dzięki czemu każde okulary są dopasowane do Ciebie wręcz na miarę.