Olsztyn C.H. Viktor

LOOX Galeria Optyki
Olsztyn C.H. Viktor
al. Piłsudskiego 50, 10-416 Olsztyn

Tel. 89 718 12 72, 519 326 834
Email: pwolsztyn@gmail.com

Menedżer: Małgorzata Bartkowska

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00 – 20:00,
Sb: 9:00 – 18:00,
Nd: 10:00 – 14:00


Sprawdź promocję!

O salonie

Olsztyn jest kolejnym miastem, w którym znajdą Państwo nasz profesjonalny salon optyczny LOOX, a w nim markowe okulary pochodzące z najnowszych światowych kolekcji. LOOX Galeria Optyki w Olsztynie gwarantuje dobór oprawek do okularów, które odmienią Państwa wygląd i nadadzą świeżości każdej twarzy. Nasz salon zlokalizowany jest w centrum handlowym Viktor o ugruntowanej 5-letniej pozycji na handlowym rynku olsztyńskim. 

Umów się na bezpłatne badanie wzroku

 Co oferujemy?

W naszym salonie optycznym w Olsztynie oferujemy:

  • profesjonalne badanie ostrości wzroku,
  • ogromny wybór markowych modeli oprawek do okularów i okularów przeciwsłonecznych najnowszych, światowych kolekcji, w tym: CK Calvin Klein, Avanglion, Furla, Guess, Polaroid, Tommy Hilfiger, Carrera, Harley Davidson, Guess by Marciano, Marc by Marc Jacobs, Max Mara, Max&Co, Tous.
  • indywidualnie dobrane do każdego pacjenta soczewki okularowe, zbudowane z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii optymalizacyjnych
  • bogaty asortyment soczewek kontaktowych dziennych i miesięcznych, w tym również wysokiej klasy soczewki kontaktowe iLOOX.

Szukasz markowych okularów i profesjonalnego salonu optycznego w Olsztynie? Odwiedź koniecznie nasz salon LOOX w Centrum Handlowym Victor!